W 3 edycji CHRISTMAS SALE 2023 w dniach 9–31 grudnia, nasz sklep będzie pełen szalonych ofert i świetnych rabatów!

  • Kolekcja butów
  • Kolekcja siodeł
  • Kolekcja odzieży, ostróg
  • Kolekcja ogłowi, kantarów, kompletów na Show oraz treningowych, padów, sakw i innych…
  • Pielęgnacja koni i produkty do pielęgnacji skóry
  • Niagara Equissage ze specjalną świąteczna ofertą!

Bądź z nami w dniach  9–31 grudnia 2023 na najlepszej świątecznej wyprzedaży lub odwiedź nasz sklep internetowy➡️ ŚWIĄTECZNA WYPRZEDAŻ 2023

Możliwość przymiarki siodeł po wcześniejszym umówieniu. W przypadku pytań, zamówień specjalnych lub życzeń nie wahaj się z nami skontaktować:

Tel.-Whatsapp /Świat Westernu +48 789-175-970

W Świecie Westernu oferujemy wybór produktów do pielęgnacji koni oraz sprzętu, siodła, sprzęt na show oraz do treningów, pady western, odzież, buty, stylowe akcesoria dla psów, produkty do nebulizacji oraz masażu dla koni.

Jesteśmy oficjalnym Polskim sprzedawcą produktów marki Niagara Equissage

Facebook- Niagara Equissage Polska

Instagram- Niagara Equissage Polska

Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy i zapewnimy koniom i jeźdźcom trochę szczęścia dzięki wspaniałym produktom❤️

ŚWIAT WESTERNU- CHRISTMAS SALE 2023

3 edycja Christmas Sale Świat Westernu świętujmy koniec roku niesamowitą świąteczną wyprzedażą!

Dopasowywanie siodeł: Ponieważ sesja dopasowywania siodeł wymaga czasu, a my chcielibyśmy zapewnić naszym klientom prawidłowe informacje i idealne siodło dla konia i jeźdźca, oferujemy tę usługę również po wcześniejszym umówieniu się w dni świątecznej wyprzedaży. Usługa ta dotyczy zarówno siodeł nowych jak i używanych. W sprawie terminu dopasowania siodła możesz skontaktować się z nami e-mailem lub telefonicznie, abyśmy mogli zaplanować termin.

Życzymy Tobie i Twojej rodzinie wspaniałych Świąt pełnych zdrowia, miłości i szczęścia 🎁🎄

 

 

Świat Westernu to sklep jeździecki o tematyce westernowej z najlepszą jakością amerykańskich produktów dla konia oraz jeźdźca. Powstał w 2021 roku, swoją ofertę nieustanie poszerza o coraz nowsze technologie i rozwiązania. Tym sposobem w 2023 roku do oferty naszego sklepu dołączyło urządzenie do masażu koni- NIAGARA EQUISSAGE PULSE. Urządzenie klasy światowej rekomendowane przez lekarzy weterynarii, trenerów, jeźdźców, hodowców i fizjoterapeutów. Niagara Equissage daje wiele korzyści zarówno dla konia jaki i jeźdźca.

W tym samym roku do oferty Świata Westernu dołączył innowacyjny nebulizator dla koni FLEXINEB. Flexineb jest często stosowany w chorobach układu oddechowego u koni. Pozwala na dostarczenie odpowiednich leków bezpośrednio do płuc konia.

Rok 2023 to również otworzenie się na psi rynek.  Dzięki współpracy z jedną z najlepszych firm produkujących akcesoria dla psów nasz sklep zyskał dodatkową sekcję dla właścicieli 4 łapek. DOG WITH A MISSION wykonuje swoje akcesoria wyłącznie z wysokiej jakości materiałów tak aby każdy pies został doceniony!

Aby być na bieżąco z naszymi nowościami zaobserwuj nas:

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Znajdź nas na Tik Toku

Znajdź nas na YouTube

ŚWIAT WESTERNU - Sklep westernowy Odwiedź nasz sklep stacjonarny

Skontaktuj się z nami

Może Ci się spodobać

error: Ta zawartość jest chroniona !!